Personāla Vadības Direktors/-e (Finanšu Tehnoloģiju Nodaļa)

Dynatech – Dyninno grupas kompetenču centrs – meklē jaunu komandas biedru vienam no grupas uzņēmumiem.

Dyninno ir uzņēmumu grupa, kas piedāvā produktus un pakalpojumus ceļojumu, finanšu, izklaides un tehnoloģiju nozarēs vairāk nekā 50 valstīs. Uzņēmums izstrādā un ievieš savos produktos jauninājumus un tehnoloģijas. Pateicoties tam, kastinga speciālisti ātri atrod patiesi talantīgus kandidātus, ceļotāji acumirklī iegūst labākās biļešu cenas lidojumiem no vairāk nekā 70 aviokompānijām, un klientiem ar vienu klikšķi no jebkuras pasaules malas ir pieejami aizdevuma produkti un finanšu instrumenti.

Pievienojies mūsu finanšu tehnoloģiju nodaļas Personāla Vadības Direktora/-es amatā un uzņemies svarīgāko lomu, veidojot un stimulējot uz uzvaru orientētas komandas ar izcilu veiktspēju visā Eiropā un Āzijā. Kā uzticīgs/a līdzdibinātāja partneris/e, Tu vadīsi organizācijas attīstību, veicinot saskaņošanu starp C- un C-1 līmeņa komandām un veidojot unikālu, iekļaujošu kultūru, individuāli pielāgotu katra uzņēmuma vajadzībām. Tavām zināšanām būs ārkārtīga nozīme, jo Tu darbosies kā pasniedzējs mūsu C-līmeņa komandām, palīdzot pilnveidot līderības un sadarbības iemaņas. Tu arī aktīvi piedalīsies talantu atlasē un pārrunās ar galvenajiem kandidātiem. Kļūsti par mūsu dinamiskās organizācijas neatņemamu sastāvdaļu un palīdzi veidot aizraujošu darba vidi, kas novērtē inovācijas un komandas darbu.

Galvenie pienākumi:

  • Izstrādāt un īstenot personāla vadības stratēģijas, saskaņotas ar uzņēmuma mērķiem un uzdevumiem visās uzņēmējdarbības vietās;
  • Veidot un uzturēt lojālas un uzticamas attiecības ar vadītāju komandu un nodrošināt stratēģiskas vadlīnijas un atbalstu personāla vadības jomā;
  • Vadīt un pārvaldīt personāla vadības, apmācības un personālās pilnveides komandas, sniedzot norādījumus, uzraudzību un atbalstu, lai nodrošinātu to panākumus un izaugsmi;
  • Pārraudzīt visus personāla vadības aspektus, tostarp talantu atlasi, snieguma pārvaldību, kompensācijas un bonusus, darbinieku attiecības u. t. t.;
  • Sadarboties ar starpfunkcionālām komandām un ieinteresētajām personām dažādās vietās, nodrošinot personāla vadības iniciatīvu un programmu efektīvu īstenošanu;
  • Izstrādāt un pārvaldīt personāla vadības budžetu, pārraudzīt tā auditu, cieši sadarboties ar juridiskajām, finanšu un atbilstības komandām;
  • Vadīt iniciatīvas darbinieku iesaistīšanās stimulēšanai, pozitīvas darba kultūras veicināšanai un daudzveidīgas un iekļaujošas vides uzturēšanai;
  • Izstrādāt un optimizēt personāla vadības procesus SAP SuccessFactors sistēmas ietvaros, nodrošinot efektīvu un lietderīgu platformas izmantošanu;
  • Analizējiet personāla vadības rādītājus un tendences, lai noteiktu jomas, kurās ir nepieciešami uzlabojumi, un īstenotu atbilstošas stratēģijas;

Pamatprasības:

  • Pierādīta pieredze personāla vadītāja amatā, vēlams finanšu tehnoloģiju nozarē, ar pieredzi stratēģisku iniciatīvu vadīšanā;
  • Pieredze ģeogrāfiski daudzveidīgas personāla vadības komandas vadīšanā ar izcilām līderības un personu pārvaldības prasmēm;
  • Labas zināšanas par personāla vadības praksi un politikām dažādās jomās: talantu vadības, apmācības un personālās pilnveides, snieguma pārvaldības, pārņemšanas plānošanas u. c.;
  • Pierādīta pieredze personāla vadības stratēģiju, apmācības un personālās pilnveides programmu un OKR sistēmu izstrādē un ieviešanā, saskaņojot tās ar uzņēmējdarbības mērķiem;
  • Pieredze personāla vadības budžeta pārvaldībā, tostarp resursu sadalē un izmaksu optimizēšanā;
  • Izcila izpratne par atbilstības prasībām, tostarp darba likumdošanas aktiem, datu privātuma noteikumiem un nozares standartiem;
  • Teicamas saskarsmes un starppersonu prasmes, ļoti labas angļu valodas zināšanas un spēja efektīvi sadarboties ar ieinteresētajām personām visos līmeņos;
  • Pierādīta spēja strādāt straujā, dinamiskā vidē, pārvaldot vairākas prioritātes un ievērojot termiņus.

 Šeit nav šablonu, mēs esam elastīgi un pieejam individuāli katram kandidātam, ar kuru tiekamies. Iepazīstoties intervijas laikā, mēs cenšamies saprast, kā Tavu darba pieredzi, profesionālās prasmes un turpmāko ieguldījumu uzņēmumā varētu pielietot mūsu daudzajos biznesa projektos.

Mēs nevēlamies noteikt nekādus ierobežojumus, bet ja runā par skaitļiem, tad mēnešalga šajā amatā ir sākot ar 4300 Eiro pirms nodokļu nomaksas, atkarībā no Tavas pieredzes un prasmēm.

Ar mums Tu:

  • Kļūsi par daļu no izcilākās komandas, strādāsi pie projektiem, kas noder miljoniem cilvēku visā pasaulē un veidosi sarežģītus specializētus produktus un risinājumus;
  • Mācīsies un apmainīsies idejām kolēģu un komandas līderu vadītajās lekcijās un praktiskajās nodarbībās;
  • Saņemsi priekšrocības savai veselībai: pilnībā apmaksātu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes perioda beigām (zobārstniecība, ambulatorā ārstēšana, garīgā veselība, medicīna u. c.), aktivitātes labsajūtas veicināšanai, vakcinācijas dienas;
  • Varēsi izmantot atlaižu programmas darbiniekiem un izklaidēties mūsu ikmēneša aktivitātēs un svētkos;
  • Strādāsi modernā un labiekārtotā birojā Rīgas centrā ar stāvvietu velosipēdiem un motorolleriem un varēsi baudīt svaigus augļus un kafiju katru dienu.

Pieteikties darbam

Mūsu birojs un darba telpas

Iepazīstieties ar savu nākotnes darbavietu!

Rūpējoties par jūsu labklājību, esam padarījuši uzņēmuma darbavietu pēc iespējas iekļaujošāku:

  • Ērta atrašanās vieta – Rīgas centrā
  • Komfortabliem darba apstākļiem – mūsdienīgas, plašas biroja telpas ar jaunu gaisa kondicionēšanas sistēmu
  • Ja rodas radoša ideja vēlā vakara stundā – piekļuve birojam visu diennakti
  • Produktīvām sanāksmēm – visos stāvos ir daudz konferenču telpu
  • Lai darba pauzēs atpūstos kopā ar kolēģiem – koplietošanas telpas ar mājīgiem dīvāniem
  • Virtuves telpas ar plašiem ledusskapjiem, mikroviļņu krāsnīm – pieejama kafija un tēja
  • Veselīgam sacensību garam – galda spēles, galda teniss un novuss
  • Lieliskam garastāvoklim – katru dienu svaigi augļi
  • Droša velonovietne – biroja ēkas iekšienē

Intervijas process

Mūsu mērķis ir nodrošināt pēc iespējas vienkāršāku un neformālu intervijas pieredzi:

  • Mēs cenšamies viens otru iepazīt un noteikt, vai mūsu vērtības un kompetences sakrīt
  • IT pozīcijām mēs izmantojam tiešsaistes Hackerrank testēšanu
  • Mēs uzdodam tikai jautājumus, kas attiecas uz Tavu kompetenci un vērtībām
  • Mēs nevēlamies tērēt laiku. Mēs ātri pieņemam lēmumus

Vēlies kļūt par mūsu nākamo veiksmes stāstu?
Piesakies jau tagad!

Ja Tev radusies interese - mēs gaidīsim Tavu ziņu! Noteikti sazināsimies ar Tevi un iespējams jau pavisam drīz pie kopīgas kafijas tases apspriedīsim tavu nākotni mūsu komandā!