Partnermārketinga Vadītājs/-a

Dyninno ir uzņēmumu grupa, kas piedāvā produktus un pakalpojumus ceļojumu, finanšu, izklaides un tehnoloģiju nozarēs vairāk nekā 50 valstīs. Uzņēmums izstrādā un ievieš savos produktos jauninājumus un tehnoloģijas. Pateicoties tam, kastinga speciālisti ātri atrod patiesi talantīgus kandidātus, ceļotāji acumirklī iegūst labākās biļešu cenas lidojumiem no vairāk nekā 70 aviokompānijām, un klientiem ar vienu klikšķi no jebkuras pasaules malas ir pieejami aizdevuma produkti un finanšu instrumenti.

Viena no mūsu uzņēmējdarbības nodaļām, kas darbojas Tūrisma nozarē ar vairāk nekā 1 miljonu apmeklētāju ik mēnesi, strauji aug, un mēs paplašinām savu mārketinga komandu.

Mēs meklējam Partnermārketinga Vadītāju, kas uzņemies būtisku lomu mūsu partnermārketinga stratēģijas izstrādē un īstenošanā. Šajā amatā būs nepieciešams aktīvi meklēt jaunas individuālās un tīkla partnerības, atbalstīt uzņēmējdarbību, nodrošinot potenciālo klientu piesaistīšanu un ieņēmumu pieaugumu, kā arī kopumā veicināt mūsu partnerprogrammas panākumus. Ideāli piemērots būs kandidāts ar pierādītu darba pieredzi partnermārketinga jomā, lieliskām attiecību veidošanas prasmēm, analītisku un stratēģisku domāšanas veidu.

Pienākumi:

  • Izstrādāt partnermārketinga programmu;
  • Aktīvi piesaistīt jaunus partnerus/saistītos uzņēmumus, pārrunāt nosacījumus un vadīt adaptācijas procesu;
  • Pārvaldīt attiecības ar jaunajiem un kvalitatīvajiem partneriem, saistītajiem uzņēmumiem, meitasuzņēmumu tīkliem, potenciālo klientu meklēšanas platformām dažādiem ceļojumu projektiem starptautiskajiem tirgiem (piemēram, ASV, Kanāda);
  • Uzturēt partneru motivāciju mūsu zīmolu virzīšanai;
  • Izstrādāt, ieviest un pārraudzīt piedāvājumus/akcijas mūsu partneriem;
  • Noteikt komisijas likmes, sekot līdzi potenciālajiem klientiem un pārdošanas darījumiem;
  • Analizēt un optimizēt partneru kampaņas izpildes pamatrādītāju (KPI) sasniegšanai un programmas izaugsmes veicināšanai;
  • Pārbaudīt potenciālo partneru kvalitāti;
  • Sadarbībā ar starpfunkcionālām komandām izstrādāt radošus līdzekļus un nodrošināt ikdienas darbībai nepieciešamo tehnisko atbalstu;
  • Darboties ciešā saiknē ar citiem mārketinga komandas dalībniekiem, kas atbild par potenciālo klientu meklēšanu, lai izprastu vispārīgos mērķus, produktu stratēģiju, un sniegt ieguldījumu ikmēneša/ceturkšņa plānošanā. Regulāri sniegt ziņojumus par programmas progresu un veiktspēju iekšējām ieinteresētām personām; sekot līdzi nozares tendencēm un konkurentiem, lai noteiktu jaunās iespējas un būt tirgus pārmaiņu priekšgalā.

Prasības:

  • Vismaz 3 gadu pieredze atbilstošā partnermārketinga jomā;
  • Izteikti analītisks domāšanas veids un izpratne par piesaistīšanas piltuvi, mārketinga izpildes pamatrādītājiem (KPI) un rentabilitātes virzītājiem;
  • Labas zināšanas par nozares atbilstības jautājumiem: nozares standartu un partnermārketinga paraugprakses pārzināšana;
  • Izcila spēja analizēt veiktspējas rādītājus un sniegt uz datiem balstītu praktisku ieskatu;
  • Pieredze ar izsekošanas sistēmu tehnisko pusi vai iestatīšanu tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Lieliskas partneru vai klientu pārvaldības spējas;
  • Prasme proaktīvi risināt problēmas un efektīvi tikt galā ar izaicinājumiem;
  • Elastīgums un spēja strādāt patstāvīgi, kā arī sadarboties ar citiem straujā un dinamiskā vidē;
  • Teicamas saziņas spējas ar izteikti pozitīvu attieksmi un vēlmi panākt, lai darbs tiek padarīts;
  • Lieliskas angļu valodas zināšanas ir obligātā prasme.

Šeit nav šablonu, mēs esam elastīgi un pieejam individuāli katram kandidātam, ar kuru tiekamies. Iepazīstoties intervijas laikā, mēs cenšamies saprast, kā Tavu darba pieredzi, profesionālās prasmes un turpmāko ieguldījumu uzņēmumā varētu pielietot mūsu daudzajos biznesa projektos.

Mēs nevēlamies noteikt nekādus ierobežojumus, jo daudz kas būs atkarīgs no Tava darba stāža un iepriekšējās pieredzes. Bet ja runā par skaitļiem, tad sākotnējā mēnešalga šajā amatā ir vismaz 2600 Eiro pirms nodokļu nomaksas.

Ar mums Tu:

  • Kļūsi par daļu no izcilākās komandas, strādāsi pie projektiem, kas noder miljoniem cilvēku visā pasaulē un veidosi sarežģītus specializētus produktus un risinājumus;
  • Mācīsies un apmainīsies idejām kolēģu un komandas līderu vadītajās lekcijās un praktiskajās nodarbībās;
  • Saņemsi priekšrocības savai veselībai: pilnībā apmaksātu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes perioda beigām (zobārstniecība, ambulatorā ārstēšana, garīgā veselība, medicīna u. c.), aktivitātes labsajūtas veicināšanai, vakcinācijas dienas;
  • Varēsi izmantot atlaižu programmas darbiniekiem un izklaidēties mūsu ikmēneša aktivitātēs un svētkos;
  • Strādāsi modernā un labiekārtotā birojā Rīgas centrā ar stāvvietu velosipēdiem un motorolleriem un varēsi baudīt svaigus augļus un kafiju katru dienu.

Pieteikties darbam

Mūsu birojs un darba telpas

Iepazīstieties ar savu nākotnes darbavietu!

Rūpējoties par jūsu labklājību, esam padarījuši uzņēmuma darbavietu pēc iespējas iekļaujošāku:

  • Ērta atrašanās vieta – Rīgas centrā
  • Komfortabliem darba apstākļiem – mūsdienīgas, plašas biroja telpas ar jaunu gaisa kondicionēšanas sistēmu
  • Ja rodas radoša ideja vēlā vakara stundā – piekļuve birojam visu diennakti
  • Produktīvām sanāksmēm – visos stāvos ir daudz konferenču telpu
  • Lai darba pauzēs atpūstos kopā ar kolēģiem – koplietošanas telpas ar mājīgiem dīvāniem
  • Virtuves telpas ar plašiem ledusskapjiem, mikroviļņu krāsnīm – pieejama kafija un tēja
  • Veselīgam sacensību garam – galda spēles, galda teniss un novuss
  • Lieliskam garastāvoklim – katru dienu svaigi augļi
  • Droša velonovietne – biroja ēkas iekšienē

Intervijas process

Mūsu mērķis ir nodrošināt pēc iespējas vienkāršāku un neformālu intervijas pieredzi:

  • Mēs cenšamies viens otru iepazīt un noteikt, vai mūsu vērtības un kompetences sakrīt
  • IT pozīcijām mēs izmantojam tiešsaistes Hackerrank testēšanu
  • Mēs uzdodam tikai jautājumus, kas attiecas uz Tavu kompetenci un vērtībām
  • Mēs nevēlamies tērēt laiku. Mēs ātri pieņemam lēmumus

Vēlies kļūt par mūsu nākamo veiksmes stāstu?
Piesakies jau tagad!

Ja Tev radusies interese - mēs gaidīsim Tavu ziņu! Noteikti sazināsimies ar Tevi un iespējams jau pavisam drīz pie kopīgas kafijas tases apspriedīsim tavu nākotni mūsu komandā!