Dynatech

0%

Atrašanās vieta: Rīga, Latvija
Jeruzalemes iela 1, LV-1010
Zvani mums:
+371 22022306
Sazinies ar mums:
info@dynatech.lv

Inovatīvi risinājumi
tehnoloģiskiem izaicinājumiem
Mēs veicinām inovatīvu pieeju
mūsdienu biznesa izaicinājumiem
Mēs investējam talantos —
mūsu darbinieki ir mūsu lielākā vērtība

Par mums

RADĪTI
INOVĀCIJĀM

DYNATECH ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas atrodas Rīgā, Latvijā. Mēs sniedzam IT pakalpojumus DYNINNO grupas globālajiem zīmoliem ceļojumu, finanšu un izklaides jomā. No programmēšanas un dizaina līdz tehniskajam atbalstam, DYNATECH izstrādā augstākā līmeņa informācijas tehnoloģiju risinājumus un virza DYNINNO grupu uz tās globālo mērķu sasniegšanu. Mūsu spēks slēpjas mūsu darbiniekos: viņu talants un uzticēšanās ļauj mums vienmēr būt soli priekšā konkurencei.

Rīga,
LATVIJA

Vēsture

MĒS PAPLAŠINĀMIES

Sekojot DYNINNO Group globālajai izaugsmei un attīstībai, bija nepieciešamība pēc progresīvas un specializētas IT struktūrvienības, kas atbalstītu uzņēmuma tehnoloģiskos procesus. DYNATECH ir dibināts 2013. gadā, lai radītu elastīgus, inovatīvus un efektīvus IT risinājumus DYNINNO Group zīmoliem ASV, Krievijā, Kolumbijā, Latvijā, Filipīnās, Moldovā, Maltā un Rumānijā. Kopš uzņēmuma dibināšanas DYNATECH ir strauji audzis, un mūsu komanda ir attīstījusies kopā ar mums. Vairāki darbinieki ir bijuši daļa no uzņēmuma jau no paša sākuma, un simtiem cilvēku pievienojas mūsu ciešajam kolektīvam katru gadu.

 • 2023 302
 • 2022 302
 • 2021 302
 • 2020 302
 • 2019 302
 • 2018 302
 • 2017 255
 • 2016 200
 • 2015 168
 • 2014 155
 • 2013 100
Dibināšanas gads
Profesionāļu
skaits

Vai esi ieinteresēts pievienoties mūsu komandai?

Pieteikties

Misija

LIELU IDEJU IEDVESMOTI

Mūsu misija ir stiprināt sinerģiju starp mūsu izstrādātajām tehnoloģijām un veicināt tehnoloģiskās kompetences mūsu klientu komerciālo produktu klāstā.

Vīzija

ATTĪSTĪBA, INVESTĒJOT TALANTOS

Mēs turpināsim attīstīties un būt IT risinājumu izstrādes līderi, ieguldot resursus mūsu darbiniekos. Mēs ticam, ka mūsu bizness un tā nākotne balstās mūsu darbiniekos.

Vērtības

VĒRTĪBAS, UZ KURĀM MĒS BALSTĀMIES

Gadiem ejot, mēs esam izveidojuši unikālu korporatīvo identitāti. Mūsu zīmola vērtības ir uzņēmuma pamatā, un tās tiek reprezentētas mūsu darbībās un darba kultūrā.

Cilvēki

Mēs investējam talantos — mūsu darbinieki ir mūsu lielākā vērtība.

Inovācija

Mēs veicinām inovatīvu pieeju mūsdienu biznesa izaicinājumiem.

Tehnoloģijas

Mēs atbrīvojam tehnoloģiju radošo un inovatīvo potenciālu.

Progress

Mēs atrodamies pastāvīgā attīstībā.

Komunikācija

Mēs esam tieši, efektīvi un atklāti mūsu komunikācijā.

Uzticība

Mēs uzņemamies atbildību par katru lēmumu, ko pieņemam, — mēs rūpējamies par cilvēkiem, kuri strādā pie mums un ar mums.

KAS IR DYNAMAN ?

Katrs no mums ir pētnieks Dynatech. Kad IT pasaule mums kļuvusi par šauru, mēs izlēmām, ka ir pienācis laiks izpētīt IT-visumu. Tieši tur mēs sastapām mūsu #dynaman, kuru atvedām līdzi uz Zemi, lai vienmēr paturētu prātā pasaulē esošās bezgalīgās iespējas.

Kas viņš ir?

Kosmonauts attēlo ikvienu no mums un visus kopā. Viņš zina visu par un ap tehnoloģijām un inovācijām, bet arī par kosmiska līmeņa izklaidēm. Noslēpumains, vienmēr soli priekšā, drosmīgs un gatavs izzināt. #dynaman vienmēr būs mums līdzās, iedvesmojot mūsu izaugsmi, attīstību, inovāciju ieviešanu un jaunu apvāršņu atklāšanu katru dienu. Debesis ir tikai sākums, kad esam Dynatech.

Back to Top