Mūsu izmantotās tehnoloģijas

Šī ir tikai daļa no slepenās receptes sastāvdaļām, ko izmantojam mūsu produktu izstrādē:

Tehnoloģijas

C, C++, CSS, Docker, ElasticSearch, GoLang, GraphQL, HTML, Java, JavaScript, MariaDB, Memcached, Mongo, LESS, SASS, TypeScript, PHP, PostgreSQL, Python, Redis, Node.JS

Satvari / Bibliotēkas

Angular, Jest, NestJS, Next.js, Node.js, React, Redux, Symfony, Vue.js 

Infrastruktūra

AWS, Digital Ocean, GCP, GitLab, ELK, Graylog, Open Search, Sentry, Kubernetes, ArgoCD, Istio, Grafana, Loki, Prometheus, Thanos

Tehnoloģiju sabiedriskā vide & pieeja

Sadarbība

Dalieties ar savām idejām ar kolēģiem, kopā kodējiet un izmantojiet atvērto pirmkodu. 


Mēs risinām problēmas, nevis meklējam vainīgos

Vainojot kādu kļūdās, tiek pieļauts vēl vairāk kļūdu. Taču kopīgi risinot problēmas, tiek sasniegti nepieciešamie rezultāti. 


Koda pārskatīšana 

Visu kodu pārskata kolēģi. Tas veicina zināšanu apmaiņu un uzlabo attiecības.  


Infrastruktūra kā kods

Ja infrastruktūra tiek pārvaldīta kā kods, tā tiek arī vairākkārt pārskatīta. Jo ir lielāka kontrole pār to, ko izmantojam ražošanā, jo lielāka stabilitāte.


Automatizācija

Lai mūsu darbinieki varētu koncentrēties uz radošiem uzdevumiem, nevis ikdienas rutīnu, mēs automatizējam visus darbus, kas atkārtojas un prasa daudz laika. 


Pārmaiņu pieņemšana

Viss plūst, viss mainās - un mums tas patīk, jo pārmaiņas ir iespēja pilnveidot un pilnveidoties. 

Veids, kā izmantojam jaunas tehnoloģijas 

Mūsu mērķis ir izstrādāt un uzturēt savus produktus, vadoties pēc aktuālākajām tendencēm. Tāpat mēs vienmēr meklējam jaunākās un inovatīvākas izstrādes pieejas.

GitOps

Kubernetes neatrisina visas problēmas. Tas tik tiešām atkarīgs no tā, kā pārvaldāt sarežģītas infrastruktūras.

Mēs cenšamies veicināt izstrādātāju un IT sistēmu administratoru sekmīgu saziņu, jo viņu sadarbība kļūst arvien svarīgāka. GitOps palīdz nodrošināt pilnīgu pārskatāmību par infrastruktūrā notiekošo, kā arī ikdienas darbā abām pusēm ievieš pazīstamus rīkus, piemēram, git. Mūsu gadījumā tehnoloģija, ko izmantojam, lai to panāktu, ir ArgoCD. 


ArgoCD

Papildus citām nozīmīgām funkcijām, ko piedāvā ArgoCD, mēs izmantojam daudznomāšanas (multitenancy) atbalstu ar SSO (vienoto pierakstīšanos). 

Mums ir vairākas komandas, kas izvieto projektus Kubernetes klasteros, tāpēc novērtējam lielisko daudznomāšanas pakalpojumu atbalstu ar SSO, kas ļauj komandām pārvaldīt un, izmantojot lietotāja interfeisu, redzēt, kā viņu vērtīgā programmatūra izskatās klasterī, nesniedzot tām tiešu piekļuvi Kubernetes klasteriem.  


GitLab

Mūsu Gitlab milzis pirms dažiem gadiem sāka attīstīties   kā pierādījums lieliski izstrādātai koncepcijai. 

Galu galā tas kļuvis par neatņemamu mūsu ikdienas darba sastāvdaļu. Mēs izmantojam vairākas tā standarta funkcijas: glabājam pirmkodus, Docker attēlus un pakotnes, kā arī palaižam no tā CI/CD programmkanālus. GitLab ir strauji augošs projekts, un mēs cenšamies pēc iespējas aktīvi sekot līdzi visiem tā jauninājumiem. Mēs izmantojam daudzas palīgfunkcijas, lai uzlabotu izstrādātāju ikdienu, piemēram, atkarības starpniekserverus (dependency proxy), pirmsizlaides vides, pakotņu un konteineru reģistrus. Tas kļuvis par universālu risinājumu un darbojas lieliski!  


Amazon tīmekļa pakalpojumi

AWS Cloud palīdz mums atkārtoti ieviest jauninājumus, ar katru gadu sniedzot arvien vairāk iespēju.

Mēs izmantojam dažādus mākoņpakalpojumus, jo tādējādi mums, kā saka, nav nepieciešams no jauna izgudrot velosipēdu. Tā vietā koncentrējamies uz lielisku produktu radīšanu. Šeit ir daži piemēri, kas veido mūsu apjomīgo arsenālu. 

Skaitļošanas resursi

EC2, Route53, CloudFront, EKS, RDS 

Ar automatizācijas palīdzību mēs pārvaldām iespaidīgu EC2 instanču fermu.

Analītika

RedShift, RDS, Kinesis, SES, Lambada, S3, AWS Glue

Mūsu analītikas risinājums ir pielāgojams klientu vajadzībām, galvenokārt pateicoties AWS automatizācijai.

Klientu mijiedarbība

Pinpoint, SES, Lex, Amazon Connect

Maksimāli labas klientu pieredzes nodrošināšana apvienojumā ar uz klientu orientētu AWS palīdz mums sniegt izcilus pakalpojumus.

Bezservera tehnoloģijas

Lambda, API Gateway, Cognito, DynamoDB

Mēs dievinām inovācijas, tāpēc mūsu sarežģītākās lietotnes tiek veidotas, izmantojot bezservera tehnoloģijas. 

Monitorings

CloudWatch žurnāli, CloudWatch metrika  

Par automatizāciju, kas nodrošina rūpīgu un atbildīgu uzraudzību, ir jāmaksā. Mēs izmantojam CloudWatch, lai nodrošinātu iespējami labāko mūsu pakalpojumu darbību.  

Datu noliktava

Mūsu datu noliktavas risinājums, kas izveidots ar Amazon Web Services, ir adaptīvs un pilnībā automatizēts. 

Uzņēmuma vajadzības nodrošina vairākas datu bāzes: izmantojam relāciju datu bāzes biežas piekļuves datu glabāšanai, kas sistēmā nonāk dažu minūšu laikā pēc parādīšanās avotā, kolonnu datubāzi ikdienas datu glabāšanai, kā arī dalītu objektu pakalpojumu (S3), lai mūsu datu ezers (data lake) vienmēr būtu pieejams un piemērots lielajiem datiem (Big Data). Ikkatra datu krātuve ir universāli pieejama, uzraudzīta, dublēta un mērogota ar AWS. 


Blogs

Pēcpandēmijā ITS ceturtais straujāk augošais uzņēmums Latvijā 2022. gadā

Pie Nov 24, 2023

Kolēģi>Kods: Kā līdzsvarot mākslīgā intelekta izmantošanu darbā?

Pir Sep 4, 2023

Vēlies kļūt par mūsu nākamo veiksmes stāstu?
Piesakies jau tagad!

Ja Tev radusies interese - mēs gaidīsim Tavu ziņu! Noteikti sazināsimies ar Tevi un iespējams jau pavisam drīz pie kopīgas kafijas tases apspriedīsim tavu nākotni mūsu komandā!