Mūsu projekti

ASAP Tickets ir mūsu galvenais lidojumu meklēšanas un mārketinga rīks, kas izstrādāts, izmantojot Next.js sistēmu. Tam ir dažas mantotās daļas, kas izveidotas, izmantojot PHP un kuras tiek aktīvi migrētas uz JS satvariem (NestJS un Next.js). ASAP Tickets ir pieejama integrācija ar gandrīz visiem citiem back-end projektiem.

Next.js un React tika izvēlēti kā galvenie satvari. React nodrošina iespēju izveidot pielāgojamus komponentus/veidošanas blokus mūsu galvenajām lapām, kamēr  Next.js palīdz izveidot dinamisku lapu, izmantojot iepriekš izveidotos komponentus, kā arī servera puses renderēšanu SEO optimizācijai.  

Mūsdienīgu un modernu JavaScript/TypeScript un Node.js tehnoloģiju izmantošana nodrošina ātru attīstību un to izstrādātāju atpazīstamību. 

Infra:
GitLab, Kubernetes

Tehn:
Node.js, Redis, MariaDB, MongoDB

Satvari :
NestJS, Next.js, Angular, React


EcoFinance aizdevumu platforma — tas ir mūsu izstrādātais risinājums sarežģītu, pielāgotu un gudru lēmumu pieņemšanas procesu kopumu pārvaldīšanai, sākot no vienkāršas līdz vairāku pakalpojumu virzītai datu transformācijai.  

Platforma sastāv no 11 neatkarīgiem pakalpojumiem, kas nav piesaistīti kādai valstij un tie nav arī savstarpēji cieši saistīti (zemas kohēzijas). Piedāvātie pakalpojumi variējas no lietojumprogrammām un CRM līdz pat aprēķinu mezgliem un nodrošina ātru reakcijas laiku, kā arī lielu datu apjomu pārvaldību ar vieglu mērogojamību. Platformas pamatā ir PostgreSQL krātuvju kopums, kas piemērots sarežģītu, apjomīgu datu apstrādei.

Mēs izmantojam labākos un piemērotākos rīkus katram unikālajam projektam, tāpēc mums ir pieejamas dažādas back-end tehnoloģijas, sākot ar pilnvērtīgiem Symfony projektiem un beidzot ar pielāgotām lietojumprogrammām. Mums svarīgs ir ātrums un uzticamība, kā arī viegla un ērta uzturēšana.

Infra:
GitLab, Kubernetes

Valodas:
PHP, JS, Java

Krātuves un ziņojumapmaiņa:
PostgreSQL, MariaDB, Redis, RabbitMQ

Satvari :
Zend expressive, Symfony, Vue.js, Nuxt.js


AllCasting un KidsCasting ir talantu piesaistes platformas, kas palīdz atlases profesionāļiem atrast visdažādākos talantus. AllCasting šobrīd strauji uzņem apgriezienus un pakāpeniski iekaro vietu nozarē, bet tikmēr KidsCasting jau dominē savā jomā, jo ASV nav nevienas citas tik lielas, bērnu talantu piesaistes platformas. 

Abos projektos īpašu uzmanību pievēršam precizitātei. Izmantojam pielāgotu pieeju talantu meklēšanai un manuālu filtrēšanas iespēju, tādējādi izciliem režisoriem visu laiku nodrošinot  labāko pieredzi. Tiek ietaupīts talantu meklētāju laiks, sistēmā uzrādot tikai tos kandidātus, kas viņiem piemēroti. Tādējādi mēs arī nosakām nozares standartus.

Sākoties pandēmijai, mēs kļuvām par pirmajiem, kas sāka talantu piesaisti tiešsaistē,  iedvesmojot  visu nozari un parādot, ka iespējams pārvarēt pandēmijas radīto izaicinājumu. Laikā, kad neviens nevarēja apmeklēt kinoteātrus, būtiski samazinājās industrijas kases ieņēmumi un tika uzņemts daudz mazāk filmu. Mēs ātri pielāgojāmies, vairāk rādot seriālus un intensīvāk strādājot ar pašiem satura veidotājiem. Mēs devām režisoriem iespēju turpināt aktieru atlases darbu, visas noklausīšanās rīkojot tiešsaistē - jo, citējot Fredija Merkūrija dziesmu, “izrādei ir jāturpinās!”. Daži projekti turpinājās  tiešsaistes mēģinājumos pat kādu laiku pēc tam, kad jau bija atcelti ierobežojumi klātienes nodarbībām.

Tagad mēs strādājam pie mūsu tiešsaistes platformu uzlabošanas, nodrošinot tehnoloģiju, kas ir vislabāk piemērota aktieru atlases profesionāļiem un talantiem. Ņemot vērā līdzšinējo sniegumu, mūsu platformas AllCasting.com un KidsCasting.com attīstās, lai kļūtu par lielākajiem aktieru atlases tīkliem un izklaides jomas uzņēmumiem visā ASV. 

Kopā platformu lieto:
> 9.6 milj

Aktieru atlase šādiem zīmoliem:
Amazon Prime, GAP, Carters, Cartoon Network, Nickelodeon, Maybelline, ZARA un citi

Specializējamies:
SEM, B2B stratēģijas, UX optimizācija, CRO, A/B testēšana, e-pastu mārketings, konkurentu analīze, tekstu izveide, mediju satura izveide uzņēmuma ietvaros


Multipass ir novatoriska banku izaicinājumu platforma, kas izstrādāta, lai racionalizētu pārrobežu operācijas Apvienotās Karalistes/ES uzņēmumiem. Pamatojoties uz mūsu tiešu pieredzi mūsdienu banku darbības sarežģītībā, MultiPass komanda ir apņēmusies likvidēt valstu robežas un nodrošināt netraucētu globālu uzņēmumu paplašināšanos.

Mūsu platforma piedāvā unikālu patentētu neobanku tehnoloģiju un korporatīvā līmeņa klientu apkalpošanas saplūšanu, kas tiek nodrošināta vairākās valodās, laika zonās un jurisdikcijās. Izmantojot uzticamu pārdevēju moduļu risinājumus, mēs cieši sadarbojamies, lai optimizētu šos piedāvājumus atbilstoši mūsu uzņēmuma īpašajām prasībām. Šie risinājumi ir integrēti mūsu iekšienē izstrādātajā sistēmā, kuru mēs pastāvīgi uzlabojam, lai nodrošinātu stabilu drošību, plašu ģeogrāfisko sasniedzamību un elastīgas maksājumu iespējas, kas pielāgotas mūsu klientu vajadzībām. Turklāt mēs liekam lielu uzsvaru uz mūsu izstrādātāju kompetences pilnveidošanu finanšu jomā, dodot viņiem iespēju izcelties savos profesionālajos centienos.

Darījumi visā pasaulē:
vairāk nekā 120 000 (2022)

Apkalpotās nozares:
Vairumtirdzniecība, imports un eksports, e-komercija, IT un programmatūras izstrāde, konsultācijas, biznesa pakalpojumi, ceļojumi un daudz kas cits.

Maksājuma sasniedzamība:
180+ valstis

Ja neredzat savu sapņu darbu mūsu piedāvātajā sarakstā, bet uzskatāt, ka jūsu prasmes var noderēt mūsu uzņēmumam, aizpildiet zemāk esošo formu! Mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz būs piemērota vakance! 

Olga Pranča, Personāla vadības procesu nodaļas vadītāja

Pieteikties darbam

Vēlies kļūt par mūsu nākamo veiksmes stāstu?
Piesakies jau tagad!

Ja Tev radusies interese - mēs gaidīsim Tavu ziņu! Noteikti sazināsimies ar Tevi un iespējams jau pavisam drīz pie kopīgas kafijas tases apspriedīsim tavu nākotni mūsu komandā!