Par mums

Dynatech ir starptautiskā uzņēmuma Dyninno Group sirds un dvēsele, kur tiek izstrādāti tehnoloģiski risinājumi tūrisma, finanšu un izklaides jomās.

Izveidots kā IT kompetenču centrs tūkstošgades mijā, tagad Dynatech izaudzis par uzņēmumu ar ~450 talantīgiem darbiniekiem IT, mārketinga, pārdošanas, finanšu, personāla atlases un citās jomās. Uzņēmums ir galvenais kompetenču centrs visai Dyninno grupai un atbalsta tās globālās darbības.

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un sadarbojoties ar izcilākajiem prātiem, mēs izstrādājam daudzus un dažādus pakalpojumus un risinājumus tūrisma, finanšu un izklaides tehnoloģiju jomās, atbalstot starptautisko Dyninno grupu.

~450

darbinieki

~50

tehnoloģijas

Dyninno grupa, kuras pirmsākumi meklējami Silīcija ielejas jaunuzņēmumu (start-up) vidē, lepojas ar to, ka, piesaistot izcilus talantus, pēdējo 20 gadu laikā uzņēmums izaudzis no Sanfrancisko jaunuzņēmuma par lielu, daudznacionālu konglomerātu ar vairāk nekā 5000 darbiniekiem un 25 birojiem visā pasaulē. To vidū ir arī Dynatech.

Trevolution

Dyninno ceļojumu zīmoli, izmantojot piedāvātos produktus tūrisma nozarē, funkcionē kā uzņēmuma progresīvāko tehnoloģiju risinājumu inkubatori.

Kamēr mūsu IT komandas nodarbojas ar nepārtrauktu programmatūru izstrādi un atbalstu, mārketinga komanda dara visu iespējamo, lai piesaistītu klientus uzņēmuma mājas lapām, izmantojot zināšanas SEM, SMM, UX optimizācijā, kā arī citas kompetences.

Lasīt vairākAizveriet

FinTech

Mēs sniedzam atbalstu Dyninno grupas uzņēmumiem, kas darbojas finanšu jomā –  Ecofinance un Multipass. Nodrošinām, ka klienti saņem modernus banku un finanšu pakalpojumus un tiek izstrādāti unikāli produkti un funkcijas, kas atbilst jaunākajiem digitālajiem standartiem un tendencēm.  

Ecofinance

Cieši sadarbojamies ar Ecofinance, lai uzņēmums saglabātu līderpozīcijas finanšu tehnoloģijās. Sniedzam tādus pakalpojumus kā tīklu pārvaldība, digitālo resursu optimizācija un telefonijas infrastruktūru attīstība, sākot no fiziskiem tālruņiem līdz sarežģītai zvanu maršrutēšanai un konfigurācijai.

Multipass

Nodrošinām, ka arī Multipass ir soli priekšā citiem finanšu tehnoloģijās. Sniedzam tādus pakalpojumus kā IT infrastruktūras atbalsts, cilvēkresursu un algu pārvaldība, grāmatvedības un citu uzņēmējdarbības procesu automatizācija. Pateicoties mūsu visaptverošajam atbalstam, Multipass ir konkurētspējs pastāvīgi mainīgajā finanšu tehnoloģiju vidē.

Nectaro

Nectaro ir licencēta investīciju platforma, kas piedāvā investoriem iespēju palielināt savus pasīvos ienākumus, investējot ar kredītiem nodrošinātos finanšu instrumentos. Platforma nodrošina pārredzamību, uzticamību un augstas kvalitātes pakalpojumus. Nectaro palīdz investoriem sasniegt viņu finanšu mērķus individuālā, ilgtspējīgā un drošā veidā.

Lasīt vairākAizveriet

Entertech

Mūsu izklaides produktu un to platformu veiksmīgas darbības pašos pamatos ir izcilu programmatūru izstrāde un to uzturēšana. Šie pamati arī palīdz zīmolu turpmākā popularizēšanā.

Mūsu reklāmas, monetizācijas, B2B komandas un dizaineri strādā pie tā, lai veicinātu pirkumus, motivētu potenciālos klientus kļūt par maksājošiem abonentiem, kā arī veidotu un uzturētu plašu talantu atlases speciālistu tīklu, kuri meklē potenciālos sadarbības partnerus.

Lasīt vairākAizveriet

Mūsu birojs un darba telpas

Tehnoloģijas, kuras izmantojam

Mēs izstrādājam produktus, vadoties pēc aktuālākajām tendencēm.

 • Golang
 • Node.JS
 • Docker
 • TypeScript
 • PHP
 • NextJS
 • React
 • Symfony
 • ArgoCD
 • AWS
 • Kubernetes

Lasīt vairāk


Mūsu vērtības

20 gadu pieredzes laikā, strādājot vairākās nozarēs, mēs esam radījuši Dyninno grupas vērtības:

Drosme turpināt 

Mēs strādājam, līdz sasniedzam izvirzītos mērķus. Mēs nevainojam apstākļus, nedz arī meklējam attaisnojumus. Mēs atrodam veidu, kā sasniegt iecerēto. 

Atbildēt par lēmumiem un rīcību

Vissvarīgākais ir izpildīt solījumus: savus un komandas. Mēs esam personiski atbildīgi gan par saistībām un lēmumiem, ko pieņemam katrs kā indivīds, gan arī par tiem lēmumiem, kurus pieņemam kā kolektīvs.

Uzņemties atbildību 

Mēs uzticamies cilvēkiem, kuriem ir praktiskas zināšanas savā jomā un kuri nevilcinās ķerties pie darba un to godprātīgi paveikt. 

Nepārtrauktas inovācijas 

Mūsu vadmotīvs ir: gan pašiem pastāvīgi apšaubīt status quo, gan arī mudināt citus meklēt netriviālus risinājumus. Mēs pastāvīgi meklējam elegantus risinājumus. Tas ir mūsu asinīs.

Klienti ir visnozīmīgākie

Saskaņā ar klientu vēlmēm mēs piegādājam produktus un nodrošinām pakalpojumus. Lai pēc iespējas labāk izprastu un īstenotu klientu vajadzības, mēs pievēršam jo īpašu vērību sekmīgai saziņai un sadarbībai ar klientiem.

Komandā ir spēks 

Mēs apzināmies, ka indivīdos ir spēks, taču uzskatām, ka tieši sadarbībā un komandas darbā ir iespējams sasniegt maksimālo jaudu. Dynatech mēs nerimstoši mudinām strādāt komandā.

Blogs

Pēcpandēmijā ITS ceturtais straujāk augošais uzņēmums Latvijā 2022. gadā

Pie Nov 24, 2023

Kolēģi>Kods: Kā līdzsvarot mākslīgā intelekta izmantošanu darbā?

Pir Sep 4, 2023

Vēlies kļūt par mūsu nākamo veiksmes stāstu?
Piesakies jau tagad!

Ja Tev radusies interese - mēs gaidīsim Tavu ziņu! Noteikti sazināsimies ar Tevi un iespējams jau pavisam drīz pie kopīgas kafijas tases apspriedīsim tavu nākotni mūsu komandā!