Pēcpandēmijā ITS ceturtais straujāk augošais uzņēmums Latvijā 2022. gadā

SIA “Innovative Travel Solutions” (ITS), kas kopā ar SIA “Dynatech” veido “Dyninno Group Limited” klātbūtni Latvijā, sekmīgi atkopjoties pēc Covid-19 pandēmijas, pērn bijis ceturtais straujāk augošais uzņēmums Latvijā, liecina “Lursoft” pētījums. 

Kā uzsvērts pētījumā par TOP 100 straujāk augošajiem uzņēmumiem Latvijā 2022. gadā, profesionālo, zinātnisko un tehnisko pakalpojumu joma TOP 100 sarakstā pārstāvēta ar 11 uzņēmumiem, tiem pērn ar darba vietām nodrošinot kopumā 324 darbiniekus, pētījuma autoriem atzīstot, ka “lielāko daļu no šī skaita gan veido viens uzņēmums – SIA “Innovative Travel Solutions”.” 

“Šī ir patīkama atzinība Dyninno uzņēmumu grupas realizētajam pēcpandēmijas plānam, kas pierāda mūsu klientu un partneru uzticību mūsu produktiem un pakalpojumiem,” akcentē grupas izpilddirektors Jevgēnijs Senderovs, vienlaikus akcentējot, ka “grupas attīstība ir tieši atkarīga no tās darbiniekiem, un biznesa izaugsme, ko izdevies sasniegt pērn, ir vienlaikus gan stratēģisks grupas, gan individuāls darbinieku panākums, par ko esam ļoti pateicīgi”. 

Uzņēmuma dati liecina, ka 2022. gada 1. janvārī ITS nodarbināja 139 darbiniekus, savukārt 2022. gada beigās 245. Tas ir 76,3% pieaugums 12 mēnešu laikā. Šobrīd ITS ir darbadevējs jau 304 speciālistiem. 

“No sirds novērtējam, ka, neskatoties uz globāliem izaicinājumiem un satricinājumiem, kas jo īpaši skar ceļojumu industriju, spējam turpināt attīstīties, nodrošinot darbu jau vairāk nekā 5100 Dyninno uzņēmumu grupas darbiniekiem visā pasaulē, un Latvijas atzars, kas grupai kalpo kā globāls kompetences centrs, turpina izaugsmi, un jau pavisam drīz daļa Rīgas ITS darbinieku sāks darbu jaunajā A klases biznesa centrā “Elemental” Skanstes ielā” pauž J. Senderovs. 

“Dyninno” grupu 2004. gadā dibināja Alekss Vainšteins, un tā vairāk nekā 50 valstīs nodrošina produktus un pakalpojumus ceļojumu, finanšu, izkaides un tehnoloģiju sektoros. 


Blogs

Pēcpandēmijā ITS ceturtais straujāk augošais uzņēmums Latvijā 2022. gadā

Pie Nov 24, 2023

Kolēģi>Kods: Kā līdzsvarot mākslīgā intelekta izmantošanu darbā?

Pir Sep 4, 2023

Vēlies kļūt par mūsu nākamo veiksmes stāstu?
Piesakies jau tagad!

Ja Tev radusies interese - mēs gaidīsim Tavu ziņu! Noteikti sazināsimies ar Tevi un iespējams jau pavisam drīz pie kopīgas kafijas tases apspriedīsim tavu nākotni mūsu komandā!