UX produktu vadītājs (Travel)

Tūrisma nozare ir viens no mūsu visstraujāk augošajiem biznesa novirzieniem un mūsu radītos projektus apmeklē vairāk nekā 1 miljons lietotāju ik mēnesi. Mēs paplašinām komandu un meklējam ambiciozu un motivētu UX produktu vadītāju.
Tu pievienosies daudzfunkcionālai komandai un palīdzēsi izprast klientu vēlmes, uzvedību, motivāciju un mērķus. Tev būs jāizveido mūsu lietotāju izpētes stratēģija un jāvada procesi, kas palīdzēs mums attīstīt esošos tūrisma nozares projektus – padarīt tos lietotājam draudzīgākus un panākt biznesam pozitīvus rezultātus.

Pienākumi:

  • Atbildēt par lietotāja pieredzes ceļu mūsu tūrisma platformā;
  • Apkopot un analizēt klientu atsauksmes (izmantojot hotjar, aptauju rīkus);
  • Veikt A/B testus;
  • Pārvaldīt UX/UI Explorer, atbildēt par datu pareizību un veikt jaunu datu apkopošanu, izmantojot biznes inteliģences rīku;
  • Veikt konkurentu izpēti;
  • Uzlabot automātiskās aizpildīšanas laukus, kalendāru, PQ displeju, filtrus, banerus un marķējumus;
  • Strādāt pie jaunu produktu un funkciju ieviešanas MyBookings lapā.

Prasības:

  • Ļoti labas rakstiskās un mutiskās angļu valodas zināšanas;
  • Vismaz divu gadu pieredze darbā ar lietotājiem paredzētu produktu izstrādi;
  • Zināšanas par UX labāko praksi;
  • Vairāk nekā 3 gadu pieredze e-komercijas nozarē;
  • Zināšanas par web-tehnoloģijām un mobilajām operētājsistēmām, platformām un standartiem (iOS un Android);
  • Labas komunikācijas prasmes angļu valodā – spēja prezentēt un argumentēt savas radošās idejas;
  • Spēcīgas analītiskās un organizatoriskās prasmes (spēja paralēli veikt vairākus uzdevumus, darbs ar lielajiem datiem).

    Mēs ticam individuālai pieejai, un mums patīk būt elastīgiem, tādēļ mēs katru kandidātu izvērtējam, balstoties uz specifiskām vajadzībām un kritērijiem. Interviju procesa laikā mēs izvērtējam, kā tavas prasmes iederēsies mūsu komandā un kur tava iepriekšējā pieredze būs īpaši noderīga.

    Mēs nevēlamies novilkt robežas, bet ja mums būtu jānosauc skaitlis, tad šai pozīcijai atalgojums ir ne zemāk ka 3500 EUR bruto mēnesī.

    Ar mums jūs varēsiet:

    ● Būt daļa no augstākā līmeņa profesionāļu komandas, strādāt pie globāliem projektiem, kas sasniedz miljonus visā pasaulē, izveidot kompleksus, unikālus iekšējos produktus un risinājumus;
    ● Gūt iespējas profesionālai izaugsmei – apgūt jaunas prasmes kursos, paplašināt savu profesionālo paziņu loku vietējās un starptautiskās konferencēs, saņemt mentoringu; attīstīt sevi uz mācībām orientētajā kultūrā – apgūt un mainīties idejām kolēģu un komandas vadītāju lekcijās un darbnīcās;
    ● Strādāt pēc elastīga grafika un plānot savu dienu – mums svarīgākais ir komandas darbs un sniegums;
    ● Saņemt papildu priekšrocības veselībai un labsajūtai – pilnībā segsim jūsu veselības apdrošināšanu (zobārstniecība, ambulatorā ārstēšana u.c.), organizēsim labsajūtas lekcijas un darbnīcas pašaprūpes veicināšanai un atbalstam, organizēsim ofisa jogas nodarbības, piedāvāsim piedalīties vakcinācijas dienās birojā, un daudz vairāk;
    ● Našķoties ar gardumiem birojā iknedēļas uzkodu dienās, ikmēneša vēlajās brokastīs un ar ikdienas krājumiem svaigu augļu un gardas kafijas;
    ● Baudīt dažādas darbinieku atlaižu programmas un izklaidēties ikmēneša iekšējās aktivitātēs un svētkos;
    ● Strādāt plašā, modernā un labiekārtotā birojā pašā Rīgas sirdī ar novietni velosipēdam vai motorolleram.

Pieteikties darbam

Mūsu birojs un darba telpa

Izpēti savu nākotnes darbvietu

Mēs rūpējamies par Tavu labklājību un esam padarījuši mūsu darbavietu pēc iespējas iekļaujošāku:

  • Ērta atrašanās vieta Rīgas centrā
  • Mūsdienīgas atvērtā tipa biroja telpas ar jaunu gaisa kondicionēšanas sistēmu komfortabliem darba apstākļiem
  • Piekļuve birojam visu diennakti, ja Tev pēkšņi rodas iedvesma vēlā vakara stundā
  • Konferenču telpas katrā stāvā produktīvām sanāksmēm
  • Koplietošanas telpas ar mājīgiem dīvāniem atpūtas pauzēm ar kolēģiem
  • Virtuves telpas ar plašiem ietilpīgiem ledusskapjiem, mikroviļņu krāsnīm un kafiju un tēju
  • Galda spēles, pingpongs un novuss veselīgam sacensību garam
  • Svaigi augļi katru trešdienu lieliskam garastāvoklim
  • Droša velonovietne biroja ēkā

Intervijas process

Mūsu mērķis ir nodrošināt pēc iespējas vienkāršāku un neformālu intervijas pieredzi:

  • Mēs cenšamies viens otru iepazīt un noteikt, vai mūsu vērtības un kompetences sakrīt
  • IT pozīcijām mēs izmantojam tiešsaistes Hackerrank testēšanu
  • Mēs uzdodam tikai jautājumus, kas attiecas uz Tavu kompetenci un vērtībām
  • Mēs nevēlamies tērēt laiku. Mēs ātri pieņemam lēmumus

Vēlies kļūt par mūsu nākamo veiksmes stāstu?
Piesakies jau tagad!

Ja Tev radusies interese - mēs gaidīsim Tavu ziņu! Noteikti sazināsimies ar Tevi un iespējams jau pavisam drīz pie kopīgas kafijas tases apspriedīsim tavu nākotni mūsu komandā!