Sistēmanalītiķis/-e (Trevolution)

Trevolution Group kaisle ir novatoriski risinājumi, kas vienkāršo mūsu klientu darba braucienus. Mēs esam globāls uzņēmums ar misiju padarīt ceļojumus bezrūpīgus, efektīvus un rentablus. Mūsu iekšējās ceļojumu sistēmas ir būtiska šīs misijas sastāvdaļa, un mēs aicinām darbā talantīgu sistēmanalītiķi, kas pievienotos mūsu komandai un palīdzētu mūsu platformai pāriet uz nākamo līmeni.

Pienākumi:

  • Strādāt ar produkta īpašnieku (PĪ) un ieinteresētajām personām, lai dziļi izprastu biznesa prasības;
  • Pārveidot biznesa idejas precīzajās tehniskajās prasībās;
  • Sastādīt un formulēt tehniskās prasības izmaiņu pieprasījumiem jau esošajās funkcijās un pilnīgi jaunām funkcijām, kā arī veidot pieņemšanas kritērijus izstrādātāju un kvalitātes nodrošināšanas komandām;
  • Izstrādāt jaunus izmaiņu vai funkciju pieprasījumus sadarbībā ar starpfunkcionālām komandām;
  • Piedalīties izstrādē: atbalstīt izstrādātājus un kvalitātes nodrošināšanas inženierus, atbildot uz jautājumiem, precizējot prasības un sniedzot atgriezeniskās saites atsauksmes;
  • Analizēt, izvērtēt un meklēt iespējas pilnveidot esošos procesus -vienkāršot un automatizēt tos;
  • Uzņemties atbildību par sistēmu dokumentāciju un atjaunināt to.

Prasības:

  • Vismaz 3 gadu pieredze biznesa vai sistēmu analīzē, projektēšanā un ieviešanā;
  • Iepriekšēja pieredze tehniskās dokumentācijas sastādīšanā, sistēmu mijiedarbībā un plūsmu attēlošanā diagrammu veidā;
  • Pieredze darbā ar produktu īpašniekiem, komandu vadītājiem, izstrādes komandu un citiem sistēmanalītiķiem;
  • Ļoti labas zināšanas par biznesa un sistēmu analīzes un prasību inženierijas metodēm un rīkiem;
  • Izcilas analītiskās prasmes un spēja strukturēt produkta vai pakalpojuma informāciju un procesus tā, lai tie būtu viegli saprotami visām saistītajām pusēm: galvenokārt produktu īpašniekiem, izstrādātājiem un kvalitātes nodrošināšanas inženieriem;
  • Ļoti labas mutiskas un rakstiskas saskarsmes prasmes. Labas angļu, krievu un latviešu valodas zināšanas.

Kas tiks uzskatīts par priekšrocību:

  • Spēja lasīt un saprast sistēmas žurnālus;
  • Pieredze ar Kibana, Grafana un Looker;
  • Pieredze darbā ar Jira un Confluence;
  • Pieredze sistēmu integrācijā un API;
  • Augstākā izglītība datorzinātnēs vai IT jomā ar uzsvaru uz biznesa un sistēmu analīzi un prasībām un procesu inženieriju.

Šeit nav šablonu, mēs esam elastīgi un pieejam individuāli katram kandidātam, ar kuru tiekamies. Iepazīstoties intervijas laikā, mēs cenšamies saprast, kā Tavu darba pieredzi, profesionālās prasmes un turpmāko ieguldījumu uzņēmumā varētu pielietot mūsu daudzajos biznesa projektos.

Mēs nevēlamies noteikt nekādus ierobežojumus, bet ja runā par skaitļiem, tad mēnešalga šajā amatā ir no 3000 līdz 4500 Eiro pirms nodokļu nomaksas, atkarībā no kandidāta profesionālās pieredzes attiecīgajā jomā.

Ar mums Tu:

  • Kļūsi par daļu no augstākā līmeņa profesionāļu komandas, strādāsi pie globāliem projektiem, kas noder miljoniem cilvēku visā pasaulē, veidosi sarežģītus, unikālus specializētus produktus un risinājumus;
  • Gūsi iespējas profesionālai izaugsmei: apgūsi jaunas prasmes tiešsaistes kursos, paplašināsi savu kontaktu tīklu vietējās un starptautiskās konferencēs, saņemsi mentora atbalstu;
  • Baudīsi mūsu uz mācībām orientētu kultūru: mācīsies un apmainīsies ar idejām lekcijās un semināros, ko vada Tavi kolēģi un komandas vadītāji;
  • Iegūsi elastīgu darba laiku un varēsi plānot savu dienu — galvenais ir komandas darbs un sniegums;
  • Saņemsi papildu priekšrocības savai veselībai un labsajūtai; mēs pilnībā segsim Tavu veselības apdrošināšanu (zobārstniecība, ambulatorā ārstēšana u.c.), organizēsim lekcijas un seminārus labsajūtas un pašaprūpes veicināšanai un atbalstam, organizēsim jogas nodarbību birojā, piedāvāsim piedalīties vakcinācijas dienās šeit pat birojā, un vēl daudz ko citu;
  • Varēsi baudīt gardumus birojā iknedēļas uzkodu dienās un ikmēneša rīta brančos, kā arī svaigus augļus un gardu kafiju katru dienu;
  • Varēsi izmantot dažādas atlaižu programmas darbiniekiem un izklaidēties mūsu ikmēneša aktivitātēs un svētkos;
  • Strādāsi plašā, modernā un labiekārtotā birojā pašā Rīgas centrā ar stāvvietu velosipēdiem un motorolleriem.

Pieteikties darbam

Mūsu birojs un darba telpas

Iepazīstieties ar savu nākotnes darbavietu!

Rūpējoties par jūsu labklājību, esam padarījuši uzņēmuma darbavietu pēc iespējas iekļaujošāku:

  • Ērta atrašanās vieta – Rīgas centrā
  • Komfortabliem darba apstākļiem – mūsdienīgas, plašas biroja telpas ar jaunu gaisa kondicionēšanas sistēmu
  • Ja rodas radoša ideja vēlā vakara stundā – piekļuve birojam visu diennakti
  • Produktīvām sanāksmēm – visos stāvos ir daudz konferenču telpu
  • Lai darba pauzēs atpūstos kopā ar kolēģiem – koplietošanas telpas ar mājīgiem dīvāniem
  • Virtuves telpas ar plašiem ledusskapjiem, mikroviļņu krāsnīm – pieejama kafija un tēja
  • Veselīgam sacensību garam – galda spēles, galda teniss un novuss
  • Lieliskam garastāvoklim – katru dienu svaigi augļi
  • Droša velonovietne – biroja ēkas iekšienē

Intervijas process

Mūsu mērķis ir nodrošināt pēc iespējas vienkāršāku un neformālu intervijas pieredzi:

  • Mēs cenšamies viens otru iepazīt un noteikt, vai mūsu vērtības un kompetences sakrīt
  • IT pozīcijām mēs izmantojam tiešsaistes Hackerrank testēšanu
  • Mēs uzdodam tikai jautājumus, kas attiecas uz Tavu kompetenci un vērtībām
  • Mēs nevēlamies tērēt laiku. Mēs ātri pieņemam lēmumus

Vēlies kļūt par mūsu nākamo veiksmes stāstu?
Piesakies jau tagad!

Ja Tev radusies interese - mēs gaidīsim Tavu ziņu! Noteikti sazināsimies ar Tevi un iespējams jau pavisam drīz pie kopīgas kafijas tases apspriedīsim tavu nākotni mūsu komandā!