Dynatech

0%

Atrašanās vieta: Rīga, Latvija
Jeruzalemes iela 1, LV-1010
Zvani mums:
+371 22022306
Sazinies ar mums:
info@dynatech.lv

Bizness
un Tehnoloģijas

Mēs veidojam pielāgotus IT risinājumus dažādiem biznesa izaicinājumiem, nodrošinot tehnoloģiskās inovācijas dažādiem zīmoliem visā pasaulē.

Ko mēs daram

Uz lietotāju orientēts dizains
Mēs pārliecināmies, ka vietnes ir lietotājdraudzīgas un raisa uzticību, maksimizējot to lietojamību, nodrošinot racionalizētu navigāciju un mazāk sarežģījumu katrā solī.
Mēs izveidojam uzticamu tīklu, lai pārvaldītu visas atbilstības juridiskās problēmas un aizsargātu datus, lai mūsu klienti varētu justies droši. Iegūstiet jaunāko platformu, kas aktivizēs jūsu kontaktu centru, nodrošinās PCI DSS atbilstību, kā arī aizsargās darbiniekus, klientus un uzņēmumus no drošības pārkāpumiem.
Mēs piedāvājam augstas efektivitātes arhitektūru, kas optimizē servera slodzi un uzlabo lietotāju pieredzi, nodrošinot vietņu gatavību apmeklētāju plūsmai.
Mēs plānojam darbinieku produktivitātes uzraudzību un progresīvu komisijas funkcionalitāti, lai maksimāli palielinātu konversiju, atalgojot labākos izpildītājus ar prēmijām un bonusiem.
Detalizēts un profesionāls biznesa snieguma pārskats pēc vienības, kampaņas, tirgus un produktu līnijas, veicinot stratēģisku lēmumu pieņemšanu un riska menedžmentu.
Izmantojot moduļu arhitektūru, mēs izveidojam pamatu ātrai funkciju ieviešanai, ļaujot izstrādātājiem pēc pieprasījuma apmierināt biznesa vajadzības.
Mēs nodrošinām biznesa saderību ar jaunākajiem nozares standartiem, tostarp HTML5, CSS3, CMS, atkļūdošanu, JavaScript un testēšanu.
Mēs piedāvājam starpplatformu mobilo izstrādi, mobile-first pieeju, kā arī Twitter Bootstrap un sociālo mediju integrāciju.
Mēs pārveidojam laikietilpīgos procesus automatizētās paralēlās darbplūsmās, izmantojot VoIP un front-end integrāciju, komisijas shēmas un finanšu un grafiku menedžmentu un mārketinga kampaņas. Tas viss ir integrēts ar pārraudzības sistēmām un analītiskajām metodēm.
Mēs piedāvājam lielākus ieņēmumus, samazinātas izmaksas un uzlabotu klientu lojalitāti, izmantojot mūsu biznesa optimizācijas risinājumus. Tas ietver klientu profilēšanu, vērtību noteikšanu B2C un B2B segmentiem un starpnozaru integrāciju ar klientu atbalstu, lai nodrošinātu klienta pieprasījumu apvienošanu vienā sistēmā.

Jomas

Mēs strādājam trīs galvenajās nozarēs: ceļojumi, finanses un izklaide.

Pievienojies mums

Ceļojumu Industrija

Izklaides Industrija

Finanšu Industrija

Back to Top